VYSTOUPENÍ

PODÍVANÁ S OHNĚM I BEZ

OBJEDNEJ SI OHNIVCE, CHŮDAŘE NEBO AKROBATY

Hledáte doprovodný program na oslavu, svatbu, festival nebo městské slavnosti?
Nabízíme fireshow pro oživení večerních akcí, chůdařky v kostýmech do průvodů nebo na vánoční a středověké trhy či akrobatické performance a workshopy žonglování pro děti.

FIRESHOW

Nabízíme moderní performanci s ohněm doprovázenou hudbou. Využíváme hořící tyče, obruče, vějíře, poiky a základní pyrotechniku. Představení je ideální pro zpestření či zakončení večerních akcí, oslav, festivalů, svateb apod. Vhodné především do exteriéru.

VÍCE

Fireshow — Karlovy Vary, Cheb Sokolov

ANDĚLÉ NA CHŮDÁCH

Nabízíme chůdařky v andělských kostýmech pro oživení akcí jako je Mikuláš, rozsvěcení vánočního stromku či adventních trhů. Andělé mohou vítat návštěvníky, vybírat dopisy pro ježíška, rozdávat drobné odměny dětem, nebo rozsvěcet vánoční strom. V každém případě se stanou oblíbeným terčem všech fotoaparátů.

VÍCE

Andělé na chůdách, Vánoční trhy

WORKSHOP ZÁVĚSNÉ AKROBACIE

Chcete neokoukaný sportovní program Vyzkoušejte si akrobacii na šále nebo obruči. Odpolední program plný pohybu a cirkusových triků pro děti všech věkových kategorií či ve variantě pro dospělé.

VÍCE

Workshop závěsné akrobacie

CIRKUS NA CHŮDÁCH

Objednejte si žonglérky na chůdách v pojetí nového cirkusu. Procházení mezi diváky je prokládáno krátkými žonglérskými vstupy a vtipnými průpovídkami.

VÍCE

Kejlířky na chůdách

KEJKLÍŘI NA CHŮDÁCH

Pro historicky laděné akce nabízíme účast kejklířů na chůdách v dobových kostýmech, prokládanou drobnými ukázkami žonglérských dovedností mezi diváky.

VÍCE

Kejlkířky na chůdách