KURZY

VYBERTE SI Z NAŠICH KURZŮ

ACRO JAM CIRKUS CERÉS

VYZKOUŠEJ SI NOVÝ CIRKUS

Hledáte pohybovou aktivitu pro sebe jako jednotlivce, pár nebo svoje děti? Máte radši týmovou spolupráci než sport orientovaný na soutěž a výsledky?
Kromě fireshow a žonglérských vystoupení po desetileté praxi otevíráme kurzy rozličných novocirkusových disciplín.
Nebojte se ozvat se nám, přijďte podívat na některou z otevřených lekcí a zkuste to s námi.

MINI KURZ závěsné akrobacie na šále | pro teens

Zamilovaly si vaše děti akrobatické kousky na šále? Pak právě pro ně otevíráme MINI KURZ zaměřený pouze na VZDUŠNOU AKROBACII NA ŠÁLE v Karlových Varech.
4 x neděle | 14.00-15.30 hod. |

10., 17., 24. září a 1. října 2023

věk 11-16 let 

VÍCE

ACROJAM | VÝMĚNÍK KV

Otevřený prostor pro trénink, vzájemnou pomoc a rozvoj novocirkusových dovedností pro všechny od 15 let – od začátečníků po profesionály. Společně se inspirujeme a sdílíme své zkušenosti na poli párové akrobacie.
Adresa: Západní 21/1749, 360 01 Karlovy Vary

VÍCE

ACROJAM | DK Ostrov POZASTAVEN!

Otevřený prostor pro trénink, vzájemnou pomoc a rozvoj novocirkusových dovedností pro všechny od 15 let – od začátečníků po profesionály. Společně se inspirujeme a sdílíme své zkušenosti na poli párové akrobacie, zkoušíme nové prvky nebo pozice acroyogy. K dispozici je samozřejmě také konstrukce se zavěšenou šálou (aerial silks) či obručí (aerial hoop).

Adresa: DK Ostrov, Mírové nám. 773, Ostrov

VÍCE

AkroBÁC! pro děti

Pohybové lekce plné novocirkusových technik pro holky i kluky od 9 do 14 let. Pod vedením lektora si účastníci zlepšují fyzickou kondici, koordinaci pohybu i spolupráci. Společně potrénujeme balanc, párovou akrobacii, zavěsíme se na šále a vyzkoušíme si i žonglování nebo základy fireshow. 

VÍCE