KURZY

VYBERTE SI Z NAŠICH KURZŮ

ACRO JAM CIRKUS CERÉS

VYZKOUŠEJ SI NOVÝ CIRKUS

Hledáte pohybovou aktivitu pro sebe jako jednotlivce, pár nebo svoje děti? Máte radši týmovou spolupráci než sport orientovaný na soutěž a výsledky?
Kromě fireshow a žonglérských vystoupení po desetileté praxi otevíráme kurzy rozličných novocirkusových disciplín.
Nebojte se ozvat se nám, přijďte podívat na některou z otevřených lekcí a zkuste to s námi.

ACROJAM Karlovy Vary NEPROBÍHÁ!

ČEKÁME AŽ SE OTEPLÍ!
Otevřený prostor pro trénink, vzájemnou pomoc a rozvoj novocirkusových dovedností pro všechny od 16 let – od začátečníků po profesionály. Společně se inspirujeme a sdílíme své zkušenosti na poli párové akrobacie.

VÍCE

ACROJAM Ostrov

Otevřený prostor pro trénink, vzájemnou pomoc a rozvoj novocirkusových dovedností pro všechny od 16 let – od začátečníků po profesionály. Společně se inspirujeme a sdílíme své zkušenosti na poli párové akrobacie, zkoušíme nové prvky nebo pozice acroyogy. K dispozici je samozřejmě také konstrukce se zavěšenou šálou (aerial silks) či obručí (aerial hoop).

VÍCE

AkroBÁC

Pohybové lekce plné novocirkusových technik pro holky i kluky od 9 do 14 let. Pod vedením lektora si účastníci zlepšují fyzickou kondici, koordinaci pohybu i spolupráci. Společně potrénujeme balanc, párovou akrobacii, zavěsíme se na šále a vyzkoušíme si i žonglování nebo základy fireshow. 

VÍCE