KDO JSME

DOVOLTE NÁM SE PŘEDSTAVIT

Kdo jsme, akrobatka na aerial hoop

JSME SPOLEK

ohnivců, divadelníků, učitelů, žonglérů a kreativců z Karlovarského kraje. Více než 10 let se profesionálně věnujeme umělecké performanci s ohněm, kejklířským vystoupením a workshopům pro děti v rámci středověkých slavností, zpestřování vánočních trhů kostýmovanými chůdařkami a realizaci novocirkusových pohybových lekcí pro vzdělávací a kulturní organizace.

Naším cílem je rozvíjet v našem kraji zázemí k tréninkům a společnému růstu v souladu s principy cirkusové pedagogiky prostřednictvím organizací lekcí, kurzů, workshopů a uměleckých vystoupení, a rozšiřovat tak obecné povědomí o novém cirkusu a jeho disciplínách.

NAŠI LEKTOŘI

Eliška Failová Cirkus Céres

ELIŠKA FAILOVÁ

Eliška je snílek, lektorka a principálka CIRKUSU CÉRES. Již 10 let účinkuje jako performerka s Ohnivým divadlem Ignis, poslední roky se systematicky věnuje akrobatickým technikám nového cirkusu a cirkusové pedagogice.

LUCIE KALIŠOVÁ

I přes svou introvertní a asociální povahu se Lucie již více než pět let věnuje vystupování s ohněm a chození na chůdách. Zázrak? Ne, jen sebedestruktivní sklony. Nový cirkus je opravdu pro každého – důkaz místo slibů.

Eliška Farkašová

ELIŠKA FARKAŠOVÁ

Je naše nejmladší členka týmu, skvělá pomocnice, pravá ruka Elišky starší a často pomocná lektorka.

ÓŇA ŠULC

Óňa, ty neznáš Óňu? Co furt něco vypráví a složitě vysvětluje? A stokrát se ptá, jak to udělat, než aby to zkusil? Óňa, ten dramaťák a komediant, dramaturg loutek, bábkár, ten co se tváří, že všemu rozumí, protože o všem něco čet.